Kontakta oss

Oavsett om du vill diskutera ditt företags lokalbehov, söker arbete hos oss, eller om du har frågor som rör en specifik fastighet är du alltid välkommen att kontakta oss.

ORGANISATION

Vi som jobbar med Ankarhagen

Markus Sjövall
VD
070-735 72 99
markus@ankarhagen.se
Joakim Fredin
CFO
070-992 59 23
joakim@ankarhagen.se
Fanny Holmström
Hållbarhetschef
073-636 07 47
fanny@ankarhagen.se
Petter Myrehed
Affärsutveckling
070-611 37 32
petter@ankarhagen.se
Josefine Karning
Kommersiell Förvaltare
070-425 87 04
josefine@ankarhagen.se
Alex Ander
Kommersiell Förvaltare
070-091 50 99
alex@ankarhagen.se
Erik Lilliecreutz
Analytiker
076-345 39 90
erik@ankarhagen.se
Sara Kvillerud
Ekonomi
073-553 21 23
sara@ankarhagen.se
Andreas Sjövall
Marknad och Kommunikation
072-700 10 00
andreas@ankarhagen.se
Julia Herbe
Praktikant
julia@ankarhagen.se
Stina Alke
Ekonomi / f.n. föräldraledig
073-027 69 41
stina@ankarhagen.se
HUVUDKONTORET

Hitta till oss

KARRIÄR

Lediga jobb just nu

LEVERANTÖRER

Fakturaadresser

Minska pappersanvändningen med elektroniska fakturor! Vi ser gärna att du som leverantör skickar dina fakturor till Ankarhagen som pdf-fil via e-post. Notera att du mailar din pdf-fil till olika adresser beroende på vilket Ankarhagen-bolag din faktura avser. Pdf-fakturor via e-post måste skickas som en (1) pdf-fil (dvs. fakura och bilagor måste ligga i samma fil) och mailet får inte innehålla någon information eller bilder utan endast fakturafilen. Endast en faktura per mail är tillåtet.

PDF MED ADRESSER
Söker ni lokal i Mellansverige?
Oavsett om du vill diskutera ditt företags lokalbehov eller om du har frågor som rör en specifik fastighet är du alltid välkommen att kontakta oss.
KONTAKTA OSS
LEDIGA LOKALER
Genom att klicka på "Acceptera" samtycker du till lagring av cookies på din enhet för att förbättra webbplatsnavigeringen, analysera webbplatsanvändningen och hjälpa till i våra marknadsföringsinsatser. Mer om cookies