Kontakta oss

Oavsett om du vill diskutera ditt företags lokalbehov, söker arbete hos oss, eller om du har frågor som rör en specifik fastighet är du alltid välkommen att kontakta oss.

ORGANISATION

Vi som jobbar med Ankarhagen

Markus Sjövall
Markus Sjövall
CEO
070-735 72 99
markus@ankarhagen.se
Joakim Fredin
Joakim Fredin
CFO
070-992 59 23
joakim@ankarhagen.se
Petter Myrehed
Petter Myrehed
Fastighetschef
070-611 37 32
petter@ankarhagen.se
Andreas Sjövall
Andreas Sjövall
Marknad och Kommunikation
070-491 71 00
andreas@ankarhagen.se
Stina Alke
Stina Alke
Ekonomi
073-027 69 41
stina@ankarhagen.se
Alex Ander
Alex Ander
Förvaltare
070-091 50 99
alex@ankarhagen.se
Jimmy Lindblad
Jimmy Lindblad
Teknisk Förvaltare
070-425 87 04
jimmy@ankarhagen.se
HUVUDKONTORET

Hitta till oss

KARRRIÄR

Vill du jobba med oss?

Ankarhagen söker nu en Fastighetsekonom
Den här rollen är för dig med passion för ekonomiskt och administrativt arbete. Med en fingertoppkänsla levererar du arbetsuppgifter med kvalité. Samtidigt brinner du lite extra för fastighetsbranschen och vill vara med och bidra till att bolagets hyresgäster trivs och mår bra!
Passar denna beskrivning in på dig? Välkommen med din ansökan!
Klicka här för full rollbeskrivning och ansökan

LEVERANTÖRER

Hjälp oss att spara på miljön

Minska pappersanvändningen med elektroniska fakturor! Vi ser gärna att du som leverantör skickar dina fakturor till Ankarhagen som pdf-fil via e-post. Notera att du mailar din pdf-fil till olika adresser beroende på vilket Ankarhagen-bolag din faktura avser. Pdf-fakturor via e-post måste skickas som en (1) pdf-fil (dvs. fakura och bilagor måste ligga i samma fil) och mailet får inte innehålla någon information eller bilder utan endast fakturafilen. Endast en faktura per mail är tillåtet.

PDF MED ADRESSER
Söker ni lokal i Mälardalsregionen?
Oavsett om du vill diskutera ditt företags lokalbehov eller om du har frågor som rör en specifik fastighet är du alltid välkommen att kontakta oss.
KONTAKTA OSS
LEDIGA LOKALER