Kontakta oss

Oavsett om du vill diskutera ditt företags lokalbehov, söker arbete hos oss, eller om du har frågor som rör en specifik fastighet är du alltid välkommen att kontakta oss.

ORGANISATION

Vi som jobbar med Ankarhagen

Markus Sjövall
Markus Sjövall
VD
070-735 72 99
markus@ankarhagen.se
Peter Liderås
Peter Liderås
Fastighetschef
070-474 19 91
peter@ankarhagen.se
Joakim Fredin
Joakim Fredin
CFO
070-992 59 23
joakim@ankarhagen.se
Alex Ander
Alex Ander
Kommersiell Förvaltare
070-091 50 99
alex@ankarhagen.se
Sara Kvillerud
Sara Kvillerud
Ekonomi
073-553 21 23
sara@ankarhagen.se
Andreas Sjövall
Andreas Sjövall
Marknad och Kommunikation
070-491 71 00
andreas@ankarhagen.se
Petter Myrehed
Petter Myrehed
Affärsutveckling / f.n. föräldraledig
070-611 37 32
petter@ankarhagen.se
Stina Alke
Stina Alke
Ekonomi / f.n. föräldraledig
073-027 69 41
stina@ankarhagen.se
HUVUDKONTORET

Hitta till oss

KARRIÄR

Lediga jobb just nu

LEVERANTÖRER

Hjälp oss att spara på miljön

Minska pappersanvändningen med elektroniska fakturor! Vi ser gärna att du som leverantör skickar dina fakturor till Ankarhagen som pdf-fil via e-post. Notera att du mailar din pdf-fil till olika adresser beroende på vilket Ankarhagen-bolag din faktura avser. Pdf-fakturor via e-post måste skickas som en (1) pdf-fil (dvs. fakura och bilagor måste ligga i samma fil) och mailet får inte innehålla någon information eller bilder utan endast fakturafilen. Endast en faktura per mail är tillåtet.

PDF MED ADRESSER
Söker ni lokal i Mälardalsregionen?
Oavsett om du vill diskutera ditt företags lokalbehov eller om du har frågor som rör en specifik fastighet är du alltid välkommen att kontakta oss.
KONTAKTA OSS
LEDIGA LOKALER